| Nazwa: | OCEAN |
| Nr kat.: | ZZOC/0203 |
| Seria: | OCEAN |
| Wymiary: | 244 x 277 cm |
| Powierzchnia zderzenia | 528 x 563 cm |
| Wysokość: | 289 cm |
| Wysokość swobodnego upadku: | 35 cm |
| Konstrukcja: | Rury i profile o różnej średnicy |
| Wykończenie: | Lakier poliestrowy, HDPE, HPL |
| Fundament | A: Fundament betonowy B: Kotwa chemiczna w fundamencie betonowym |